Ana sayfa

Suzhou Huatsing Power Sci.&Tech. Co., Ltd.

İyi servis ve kaliteli ürünler.

—— Hui Li

Özelleştirme ihtiyacı için kiracıların büyük çoğunluğunu karşılayabilir.

—— Ke Shan

Ben sohbet şimdi

Suzhou Huatsing Power Sci.&Tech. Co., Ltd.

1 2
Suzhou Huatsing Power Sci.&Tech. Co., Ltd. Suzhou Huatsing Power Sci.&Tech. Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Okyanusya
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 70% - 80%
Suzhou Huatsing Güç Bilimi ve Teknik. Co, Ltd (bundan böyle “ Huatsing Power olarak anılacaktır ), bilimsel araştırmaları, yeni teknoloji geliştirme ve yüksek teknoloji ürünü üretimi birleştiren yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Ana faaliyet alanları yüksek verimli temiz yeni enerji teknolojileri, yeni malzeme teknolojisi ürünleri, çevre koruma ürünleri ve mühendisliği ile ilgili ekipmanların tasarımı, üretimi ve hizmetlerini içeren bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahiptir. Özel ürünler, katı oksit yakıt hücreleri (SOFC) çekirdek bileşenleri ve anahtar malzemeleri, SOFC enerji üretim sistemleri, yakıt hücresi test sistemleri, mühendislik malzemeleri ürünleri, termal ekipman, çevre koruma mühendisliği ve ilgili hizmetleri içerir.

Huatsing Power , akademisyenler tarafından yönetilen bir çekirdek teknoloji ekibine, “1000 kişilik plan” ından , Changjiang Scholars'dan ve diğer uluslararası tanınmış uzmanlardan ve akademisyenlerden, enerji, malzeme, çevre koruma, doktora veya yüksek lisans derecelerine sahip birçok mühendislik uzmanı dahil termal ve diğer ilgili alanlar. Şirket, ulusal “973” projeleri, uluslararası işbirliği projeleri, il bilimsel ve teknolojik destek projelerini üstleniyor ve bu temelde endüstri, akademi, araştırma, devlet ve finans sektörünü bütünleştiren çok yönlü açık bir platform oluşturdular. Ayrıca, Çin Üniversitesinin (Pekin), Çin Teknoloji Üniversitesi, Şangay Jiaotong Üniversitesi ve Çin Bilim Akademisi altında bulunan Fizik Araştırmaları Enstitüsü ve diğer birimlerle yakın işbirliklerini sürdürdüler. Connecticut, Güney Carolina Üniversitesi ve diğer yabancı üniversiteler. Şirket ayrıca bu alanlarda uluslararası konferanslara da ev sahipliği yaptı ve yenilikçi girişimcilik yetenekleri için çok sayıda il, belediye ve ilçe düzeyinde ödül kazandı.

Huatsing Gücünün kalkınma hedefi, birinci sınıf yetenekleri geniş alanlardan toplamak ve kurumsal bir uyum, ilerleme, yenilik ve özveri kültürü oluşturmaktır. Bağımsız teknoloji ürünlerimize ve lider endüstri trendlerine dayanarak, enerji ve çevre koruma alanlarında yüksek kaliteli çözümler sunuyoruz!

İletişim bilgileri
Suzhou Huatsing Power Sci.&Tech. Co., Ltd.

Tel: 86-0512-50139721-806

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)