Ana sayfa ÜrünlerYakıt Pili Test Cihazları

1kW Yakıt Pili Test Cihazları SOFC Test Sistemleri PLC Kapalı Çevrim Kontrolü

1kW Yakıt Pili Test Cihazları SOFC Test Sistemleri PLC Kapalı Çevrim Kontrolü

1kW Fuel Cell Testing Equipment SOFC Test Systems PLC Closed Loop Control

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Huatsing-power

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Vurgulamak:

fuel cell equipment

,

fuel cell test system

1kW Yakıt Pili Test Cihazları SOFC Test Sistemleri PLC Kapalı Çevrim Kontrolü

Test aralığı: 0-1kW

Güvenli ve stabil çalışma sağlamak için PLC kapalı devre kontrolü

WIN-HS TM kontrol ve simülasyon yazılımı

G / Ç arayüzü ve teşhis araçları

insansız otomasyon

Huatsing-power, bilimsel araştırmaları, yeni teknoloji geliştirme ve yüksek teknoloji üretimini birleştiren yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Ana faaliyet alanları yüksek verimli temiz yeni enerji teknolojileri, yeni malzeme teknolojisi ürünleri, çevre koruma ürünleri ve mühendisliği ile ilgili ekipmanların tasarımı, üretimi ve hizmetlerini içeren bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahiptir. Özel ürünler, katı oksit yakıt hücreleri (SOFC) çekirdek bileşenleri ve anahtar malzemeleri, SOFC enerji üretim sistemleri, yakıt hücresi test sistemleri, mühendislik malzemeleri ürünleri, termal ekipman, çevre koruma mühendisliği ve ilgili hizmetleri içerir.

Huatsing-power, akademisyenler tarafından yönlendirilen bir çekirdek teknoloji ekibine sahip, “1000 kişilik plan” dan insanlar, Changjiang Scholars ve diğer uluslararası tanınmış uzmanlar ve bilim adamları, enerji, malzeme, çevre koruma doktora veya yüksek lisans derecelerini tutan bir dizi mühendislik uzmanı dahil termal ve diğer ilgili alanlar. Şirket, ulusal “973” projeleri, uluslararası işbirliği projeleri, il bilimsel ve teknolojik destek projelerini üstleniyor ve bu temelde endüstri, akademi, araştırma, devlet ve finans sektörünü bütünleştiren çok yönlü açık bir platform oluşturdular. Ayrıca, Çin Üniversitesinin (Pekin), Çin Teknoloji Üniversitesi, Şangay Jiaotong Üniversitesi ve Çin Bilim Akademisi altında bulunan Fizik Araştırmaları Enstitüsü ve diğer birimlerle yakın işbirliklerini sürdürdüler. Connecticut, Güney Carolina Üniversitesi ve diğer yabancı üniversiteler. Şirket ayrıca bu alanlarda uluslararası konferanslara da ev sahipliği yaptı ve yenilikçi girişimcilik yetenekleri için çok sayıda il, belediye ve ilçe düzeyinde ödül kazandı.

SSS
S1: U ticaret şirketi veya fabrika mısınız?
Bir fabrika.
S2: Herhangi bir indirim?
A: Fiyat miktarına bağlıdır.
S3: Kalite şikayetini nasıl değerlendiriyorsunuz?
C: Her şeyden önce, kalite kontrolümüz kalite problemini sıfıra yakın olarak düşürecektir. Bizden kaynaklanan gerçek bir kalite sorunu varsa, size değiştirme için ücretsiz mal göndeririz.
S4: Ödemeniz nedir?
A: T / T

İletişim bilgileri
Suzhou Huatsing Power Sci.&Tech. Co., Ltd.

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)